Titles you rated
Woman of the HourRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.0
CicadaRated ★ 3.0- KimchiRated ★ 3.0
Sick of MyselfRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0