Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The DiscloserRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0