Titles you rated
MIU404Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
GivenRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
ChiikawaRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0