Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Irish WishRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
SliverRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Parasite in LoveRated ★ 1.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5