Titles you rated
NoahRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0