Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.0
Free!Rated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5