Movies
Ratings
239
The Old GuardRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SeatRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 1.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 0.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 1.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 1.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 1.5