Series
Ratings
79 GiantRated ★ 4.0 GiantRated ★ 4.0
 Emperor Wang GunRated ★ 4.0 Emperor Wang GunRated ★ 4.0
 IljimaeRated ★ 0.5 IljimaeRated ★ 0.5
 Slam DunkRated ★ 5.0 Slam DunkRated ★ 5.0
 GourmetRated ★ 3.0 GourmetRated ★ 3.0
 Here Comes Mr. OhRated ★ 1.5 Here Comes Mr. OhRated ★ 1.5
 The Snow QueenRated ★ 2.0 The Snow QueenRated ★ 2.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
 NonstopRated ★ 3.0 NonstopRated ★ 3.0
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
 East of EdenRated ★ 3.0 East of EdenRated ★ 3.0
 NonstopRated ★ 3.0 NonstopRated ★ 3.0
 Nonstop 1Rated ★ 3.0 Nonstop 1Rated ★ 3.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
 PianoRated ★ 4.0 PianoRated ★ 4.0
 Fashion 70'sRated ★ 3.5 Fashion 70'sRated ★ 3.5
 IRIS 2Rated ★ 2.0 IRIS 2Rated ★ 2.0
- Fairy CommiRated ★ 0.5
 Hello, FranceskaRated ★ 3.5 Hello, FranceskaRated ★ 3.5
- New NonstopRated ★ 3.0