Titles you rated
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0