Movies
Ratings
132 The Exit 8Rated ★ 3.0 The Exit 8Rated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
 TogetherRated ★ 3.0 TogetherRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Nobody 2Rated ★ 2.0 Nobody 2Rated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
 HimizuRated ★ 3.5 HimizuRated ★ 3.5
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Linda Linda LindaRated ★ 3.0 Linda Linda LindaRated ★ 3.0
 ElioRated ★ 3.0 ElioRated ★ 3.0
 Hi.5Rated ★ 3.5 Hi.5Rated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 2.5 How to Train Your DragonRated ★ 2.5
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0