Movies
Ratings
96
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0