Movies
Ratings
447
An EducationRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
HulkRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0