Titles you rated
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Wham!Rated ★ 4.5
The Greatest Night in PopRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0