Series
Ratings
13
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Young JusticeRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 3.5