Titles you rated
TrapRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
DittoRated ★ 1.5
The Electric StateRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5