Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0