Titles you rated
The Bounty HunterRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0- ●RECRated ★ 4.5
DreamcatcherRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.5
AbductionRated ★ 2.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 4.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.5- The WindowRated ★ 5.0
RidersRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 4.5
FlyboysRated ★ 3.5
Spider ForestRated ★ 2.0