Titles you rated
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Joseon Attorney: A MoralityRated ★ 2.5
Gold DiggerRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- SirensRated ★ 3.5
KlondikeRated ★ 2.5