Movies
Ratings
244
Citizen KaneRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Invincible SwordsmanRated ★ 3.0
The Big BossRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
The Dragon Chronicles: The Maidens of Heavenly MountainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 1.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5