Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Forky Asks a Question: What Is Art?Rated ★ 3.5
Forky Asks a Question: What Is Love?Rated ★ 3.5
Forky Asks a Question: What Is a Pet?Rated ★ 2.5
Forky Asks a Question: What Is Cheese?Rated ★ 3.0
Forky Asks a Question: What Is a Friend?Rated ★ 3.0
Alternative MathRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Down EscalationRated ★ 3.5