Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0