Movies
Ratings
406
JawsRated ★ 3.5
No Way UpRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0