Movies
Ratings
30
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0