Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0