Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 4.5
- 와라! 편의점Rated ★ 4.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0