Series
Ratings
44
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 4.0
When Will Ayumu Make His Move?Rated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0