Titles you rated
InsidiousRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0