Movies
Ratings
504
IncendiesRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0