Series
Ratings
200
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 2.0
Romantic KillerRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0