Movies
Ratings
811
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0