Movies
Ratings
374
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5- The StoneRated ★ 2.5
WantedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Wrath of GodRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0