Series
Ratings
171
Years and YearsRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0