Titles you rated
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.5