Movies
Ratings
29
La Femme NikitaRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
RosebudRated ★ 3.0
My Father's GloryRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
On Happiness RoadRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 4.5
Runaway TrainRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 3.5
La StradaRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5