Movies
Ratings
1065
The FounderRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0