Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0