Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0