Titles you rated
The DUFFRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0