Movies
Ratings
110
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5