Movies
Ratings
67
AvatarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0