Movies
Ratings
368
MoanaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5