Movies
Ratings
623
Door LockRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0