Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0