Titles you rated
X-MenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0