Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0