Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0