Series
Ratings
109- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5