Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0