Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
SurvivorRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5