Movies
Ratings
211
Begin AgainRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0